Wstęp do modułu 8

¡Hola! ¿Cómo estás? 🙂

Witam cię serdecznie na ósmym module kursu hiszpańskiego o nazwie ludzkie ciało.

Moduł ten jest bardzo ciekawy, a podczas niego będziemy się świetnie bawić ucząc się jednocześnie nowego słownictwa związanego z ludzkim ciałem, najczęstszymi chorobami czy innych wielu ciekawych rzeczy. Dzięki temu czego nauczysz się podczas tych pięciu lekcji będziesz w stanie rozmawiać na wiele tematów związanych ze zdrowiem.

Obejrzyj teraz krótki filmik tytułem wstępu do tego kursu:

Kurs ten składa się z sześciu lekcji, każda trwająca około 120 minut i testu końcowego podczas którego sprawdzimy zdobytą wiedzę. Pamiętaj, że po pozytywnym zaliczeniu testu uzyskasz możliwość pobrania certyfikatu zakończenia kursu, który następnie można samodzielnie wydrukować.

Wszystkie filmiki tego modułu trwają łącznie 15-20 minut, a do każdej lekcji do pobrania dostępny jest ebook oraz ćwiczenia tak by móc maksymalnie szybko zdobywać nową wiedzę.

Po ukończeniu szóstej lekcji otrzymasz dostęp do testu końcowego. Test ten składa się z dziesięciu pytań, na które odpowiadamy bezpośrednio na platformie akademii dzięki czemu natychmiast otrzymasz swój wynik końcowy.

By zaliczyć moduł należy uzyskać minimum 60%. Po zdaniu testu otrzymasz dostęp do certyfikatu z ukończenia modułu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszam cię do kontaktu ze mną, a teraz życzę ci miłej nauki.

¡Te deseo un feliz aprendizaje!

Przewiń do góry